kendini iyileştirme sanatı

Kendini İyileştirme Sanatı

Sevgi Şifacısı Clio Fotiyadis rehberliğindeki bu eğitimler sınırlı sayıda katılımcıyla gerçekleşecek, böylece daha derin ve kişiye özel bir alan yaratılacak. Beden, zihin ve ruh dönüşümünü fiziksel bir deneyim alanında sizinle buluşturan Şifa Yogası eğitimi beden farkındalığıyla yola çıkarak zihne oradan da ruha dokunan bir yolculuk. Şifa Nefesi eğitimi ise nefesin iyileştirici gücüyle kendimizi bulmamıza vesile olacak bir deneyim.

Bu iki çalışmanın da temel odak noktası, vücudu arındırırken, bedeni ve zihni akışa bırakmak. Bu sayede dengeye ulaşmak ve ‘ben’lik bilinci ile tanışmak. Özellikle tepe çakrasına odaklanan bu çalışmalarda ‘gerçek özünüzle yeniden tanışacaksınız ve kim olduğunuzu bulacaksınız’ diyor Clio Fotiyadis.

2 farklı eğitim olan Şifa Yogası ve Şifa Nefesi eğitimlerinden birine katılabileceğiniz gibi her iki eğitimi de alarak daha bütünsel bir deneyim yaşayabilirsiniz. Eğitim modüllerini tamamladığınızda, 21 günün değiştiren ve dönüştüren etkili çalışma prensibini de hayatınıza adapte etmiş, yaşama sizi iyi hissettiren bir alışkanlık katmış olacaksınız. Kendinizi iyileştirme sanatını hayatın her alanında kullanabilir bir hale geleceksiniz.

Eğitimlere katılmak için daha önce herhangi bir deneyimizin olmasına gerek yok. Zihnini, bedenini ve ruhunu arındırmak isteyen herkes bu iki eğitimden birine ya da ikisine birlikte katılabilir.