Hikayemiz

Hikayemiz

Miboso Wellbeing; daha mutlu ve sağlıklı bir hayatın mümkün olduğuna inanan, kadim tıp yöntemlerini bilimsel temelli bir yaklaşımla merkezine alarak çağımızın yarattığı strese bağlı sorunları iyileştirmeyi amaçlayan bütünsel sağlık ve yaşam platformudur.

HERKESİN İÇİNDE AÇIĞA ÇIKMAYI BEKLEYEN BİR GÜÇ VAR 

Yaşadığımız stresli ve yoğun hayatın içinde unutulan bu güce ulaşmak ve aradığımız ‘iyilik, huzur, mutluluk’ haline kavuşmak için hayatın her alanındaki zorluğu, bilimsel olarak da desteklenen yoga, nefes, meditasyon gibi yaşam pratikleri ve geleneksel tıp yöntemleri ile çözmeyi amaçlıyoruz. 

HEM GÜVENİLİR BİR REHBER HEM YAKIN BİR ARKADAŞ

Miboso Akademi’de Dr. Neslihan İskit önderliğindeki uzman ekibimizle, ihtiyacı olan herkese fayda sağlayacak eğitimler, seminerler ve etkinlikler tasarlıyoruz. Kadim bilgeliklerin ışığında hazırladığımız, modern hayatın hızlı akışına da kolayca adapte edilebilen bu çalışmalar, içinizdeki canlılığı ve motivasyonu artırırken yaşam yolunuzu bulma yolunda size destek olacak. 

TABULARIN OLMADIĞI GÜVENLİ BİR ALAN

Bütünsel sağlığın önemli bir unsuru olan zihin sağlığı, odaklandığımız en temel konulardan biri. Zihin sağlığına destek, bizce, tabuların olmadığı bir alan ve şeffaf bir iletişim zemini sağlayarak başlar. Biz de buradan yola çıkarak attığımız her adımda, ihtiyacı olan herkesi kabul eden, yargısız ve güvenli bir alan oluşturuyoruz.

İHTİYACA YÖNELİK, SADE VE ANLAŞILIR PAYLAŞIMLAR

Dönemin getirdiği bilgi karmaşasını sadeleştirmek için çalışıyoruz. Doğru bilgiyi uzmanların yönlendirmeleri ile hazırlayarak, anlaşılır, sade ve bütünsel bakış açısıyla paylaşmak en büyük değerlerimizden. Çünkü sade, anlaşılır ve bütünü kapsayan bir bakış açısı, hayatın her alanında kendini gösterdiğinde gerçek anlamına ulaşır.

KÜÇÜK ADIMLARIN HAYATI DÖNÜŞTÜREN MUCİZEVİ ETKİSİ

Amacımız, sizi hayatın her alanında daha iyi, mutlu ve sağlıklı hissettirebilmek. Bu hissiyatlara giden yolun küçük adımlarla başladığına inanıyoruz. Günlük rutinlerin değişimi bunlardan en önemlisi. Miboso Mağaza, günlük rutinlerinize ekleyebileceğiniz, hayatın akışına faydalı, doğaya saygılı ve özenle seçilmiş ürünleri bulabilmeniz için tasarlandı.

BİRBİRİNİ DESTEKLEYEREK BÜYÜYEN BİR DENEYİM ALANI

Bizim için hayat bir değişim dönüşüm yolculuğu. Bu yolculukta birbirimize destek olarak güçlü bir iletişim ağı kuruyoruz. İlham verici deneyim ve paylaşım çemberlerimizle, birlikte olmanın gücünü hayatımıza davet ediyoruz.

Çünkü daha mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir hayatın mümkün olduğunu biliyoruz, ve bu yolda adımları beraber atmak çok daha kolay!

Miboso Space