Dr. Neslihan İskit ile Kalp Yogası Çalışması

13 Şubat Pazar 13:00 - 16:00

Miboso Akademi eğitmenlerinden Dr. Neslihan İskit rehberliğinde 13 Şubat günü gerçekleşecek ‘Kalp Yogası’ çalışması; yoga terapi yöntemlerini içinde barındıran, kalbi bütünsel bir bakış açısıyla ele alarak kalp sağlığını olumlu yönde destekleyen, stres ve kaygıyı azaltırken kalbin fizyolojik olarak güçlenmesini sağlayan bir program.

Bilimsel olarak kalp sağlığına olan faydalarının da kanıtlandığı kalp yogası çalışması, özellikle kalp rahatsızlığı olan hastalar için, tedavilerini destekleyici bir uygulama olarak Dr Neslihan İskit rehberliğinde Memorial Hastanesi’nde 17 yıldır uygulanmakta. Teorik bilgilerin beden pratikleri ve deneyimle bütünleştiği bu çalışma şimdi Miboso Akademi çatısı altında gerçekleşiyor.

Asanalar (temel duruş biçimleri), pranayama (nefes teknikleri), meditasyon ve derin gevşeme aşamalarını barındıran ‘Kalp Yogası’ çalışması, Dr. Neslihan İskit’in deneyimiyle birlikte hem fizyolojik hem de psikolojik bir iyi hissetme alanı sunuyor.

Bedenimizin ana yaşam kaynağı olan kalbi hem fizyolojik hem de psikolojik anlamda korumak, kalbe binen yükleri hafifletmek, kalbi açmak ve ferahlatmak için özel bir yoga terapi akışıyla hazırlanan Kalp Yogası çalışmasına katılmak için herhangi bir deneyiminizin olmasına gerek yok.

Herkesin rahatlıkla dahil olabileceği bu eğitime kayıt yaptırmak için info@mibosowellbeing.com adresine yazabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Dr. Neslihan İskit ile 40 Günlük Sa Ta Na Ma Meditasyonu